Co se jinam nevešlo

Chceš spřátelit ?

22. ledna 2013 v 12:42 | Terezka

Tady dávám znovu přihlášku o spřátelení. Celkem mi to chybí,poznala jsem dost skvělých blogerů,takže kdyby se chtěli zapsat tak mohou. Určitě ráda spřátelím. Nevím jestli si mám vybírat,ale nejspíš ano. Určitě bude záležet na kvalitě článků a zaměření blogu. No ovšem tu budeme mít pár pravidel,a pokud pravidla sb nedodrží,mažu je,ale dám na blog vědět.

►► PRAVIDLA
  1. Musíš být aktivní sb,které bude můj blog navštěvovat alespoň 2x týdně.
  2. Komentáře budete psát též,a neberu komentáře typu: ,,Ahoj,obíhám."
  3. Pokud budeš blog pozastavovat,nebo budeš mít menší pauzu,dáš mi vědět.
►► PŘIHLÁŠKA
  1. Jméno (přezdívka):
  2. Adresa blogu:
  3. Zaměření tvého blogu:
  4. Jak bys ohodnotila můj blog? (jako ve škole):

Hlasujte pro Raega - Jediný co mám =)

21. ledna 2013 v 12:25 | Terezka

Prosím hlasujte pro Raega - Jediný co mám


Moc bych Vás všechny chtěla poprosit,jestli by jste mi nedali hlas ve finále v soutěži o nejlepší song. Přihlásila jsem se tam s Raegem a jeho písničkou Jediný co mám. Je tam ještě jedna soutěžící a ta soutěží s Adele - Skyfall. Myslím že mě porazí,ale myslet znamená hovno vědět. x'D Prosím dejte mi hlas,klidně oplatím,pište do komentářů.

Terezk-a

Celková návštěvnost 300 lidí!

20. ledna 2013 v 23:50 | Terezka
Tak mládeží,dosáhli jsme návštěvnosti 300 lidí na tomto blogu. (y) Děkuju Vám moc,já doufám,že sem chodíte rádi. Strašně mě to potěší. Ikdyž návštěvnost není všechno. Vždycky mi jde spíše o komentáře,než o to,kolik lidí tento blog navštívilo. Jasně je to hezké,ale komentáře ještě hezčí. To víte,že Váš blog opravdu někoho zaujal.

No každopádně Vám moc děkuji,a doufám že to půjde stále nahoru a bude přibývat více komentářů. Mějte se famfárově. Zítra určitě něco přidám a celý týden budu aktivnější,protože jsem nemocná a tak nejdu do školy ani na tancování. To tancování mě sere,ale potřebuju to vyležet. :X

Hlasujte pro Raega - Jediný co mám

http://ask.fm/TerezkaLeharova

Zeptejte se mě,pokud se nudíte. Odpovídám na všechno.
Krásně se vyhajejte,dobrou noc a užijte si vstávání do školy. :X (y)
.
 
 

Reklama